Wszechstronny robot kuchenny Severin

Wszechstronny robot kuchenny Severin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.02.2014 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy robot kuchenny Severin - oznaczony symbolem KM 3909 - może ucierać i szatkować świeże warzywa na sałatki, zagniatać ciasto, a także mieszać dowolną masę.

Dołączone do miksera trzepak, końcówka do wyrabiania ciasta oraz wkładki do krojenia i tarcia wykonane są ze stali nierdzewnej, co zwiększa ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Moc 375. oraz dwa stopnie prędkości (z dodatkowym przyciskiem pulsacyjnym) sprawia, że mikser powinien poradzić sobie z większością kuchennych zadań. Dodatkowa nasadka pełniąca rolę stojącego miksera czyni urządzenie jeszcze bardziej uniwersalnym i pozwala korzystać z urządzenia, jak z blendera kielichowego. Mimo niewielkich wymiarów robot posiada pojemnik roboczy o pojemności ok. 1,5 litra.

Mikser został wyposażony w podwójny mechanizm zabezpieczający, który zapewnia pełną kontrolę nad jego pracą. Mechanizm ten gwarantuje, że robot działa tylko wtedy, gdy pojemnik zostanie prawidłowo zamocowany, a pokrywka znajdzie się we właściwej pozycji. Urządzenie wyposażono też w antypoślizgowe gumowe nóżki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także