Współpracy WOPR-u i Plusa ciąg dalszy

Współpracy WOPR-u i Plusa ciąg dalszy18.06.2009 17:16
Współpracy WOPR-u i Plusa ciąg dalszy
Źródło zdjęć: © sxc

Sezon letni tuż-tuż - nad morze i jeziora ściągną tysiące turystów szukających dobrej zabawy. Dla WOPR-u zaczyna się równie gorący okres: setki interwencji i akcji ratunkowych. Jak co roku Polkomtel, operator sieci Plus wspiera WOPR w jego działaniach.

Ratownicy o najwyższych kwalifikacjach oraz stworzony przez sieć Plus we współpracy z WOPR Zintegrowany System Ratownictwa, którego sercem jest numer ratunkowy nad wodą 601 100 100, gwarantują szybkie i profesjonalne prowadzenie akcji ratowniczych oraz ich sprawną koordynację. Wielu z nich można by jednak uniknąć, gdyby nie brak wyobraźni i zdrowego rozsądku.

Polkomtel operator sieci Plus również w tym roku prowadzi wspólnie z WOPR-em i innymi partnerami działania edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa nad wodą. To kompleksowy program obejmujący szereg zróżnicowanych działań:

• nowy portal _ www.601100100.pl _, zawierający najważniejsze informacje z zakresu bezpieczeństwa, precyzyjną prognozę pogody, szkoleniowe materiały wideo, informacje o najważniejszych imprezach żeglarskich, miejscach nad wodą, które warto odwiedzić itp;
• długofalowy program szkoleń dzieci i młodzieży prowadzony przez WOPR i Fundację Niezapominajka Ilony Felicjańskiej z zasad bezpiecznego zachowania nad wodą - akcja obejmuje kilka tysięcy dzieci;
• akcję rozdawania dzieciom nad morzem i na Mazurach 150 tysięcy specjalnych opasek z numerem ratunkowym 601 100 100, na które można łatwo wpisać telefon do rodziców oraz inne akcje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)