Współpracy WOPR-u i Plusa ciąg dalszy

Współpracy WOPR-u i Plusa ciąg dalszy

Współpracy WOPR-u i Plusa ciąg dalszy
Źródło zdjęć: © sxc
18.06.2009 17:16, aktualizacja: 19.06.2009 10:48

Sezon letni tuż-tuż - nad morze i jeziora ściągną tysiące turystów szukających dobrej zabawy. Dla WOPR-u zaczyna się równie gorący okres: setki interwencji i akcji ratunkowych. Jak co roku Polkomtel, operator sieci Plus wspiera WOPR w jego działaniach.

Ratownicy o najwyższych kwalifikacjach oraz stworzony przez sieć Plus we współpracy z WOPR Zintegrowany System Ratownictwa, którego sercem jest numer ratunkowy nad wodą 601 100 100, gwarantują szybkie i profesjonalne prowadzenie akcji ratowniczych oraz ich sprawną koordynację. Wielu z nich można by jednak uniknąć, gdyby nie brak wyobraźni i zdrowego rozsądku.

Polkomtel operator sieci Plus również w tym roku prowadzi wspólnie z WOPR-em i innymi partnerami działania edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa nad wodą. To kompleksowy program obejmujący szereg zróżnicowanych działań:

• nowy portal _ www.601100100.pl _, zawierający najważniejsze informacje z zakresu bezpieczeństwa, precyzyjną prognozę pogody, szkoleniowe materiały wideo, informacje o najważniejszych imprezach żeglarskich, miejscach nad wodą, które warto odwiedzić itp;
• długofalowy program szkoleń dzieci i młodzieży prowadzony przez WOPR i Fundację Niezapominajka Ilony Felicjańskiej z zasad bezpiecznego zachowania nad wodą - akcja obejmuje kilka tysięcy dzieci;
• akcję rozdawania dzieciom nad morzem i na Mazurach 150 tysięcy specjalnych opasek z numerem ratunkowym 601 100 100, na które można łatwo wpisać telefon do rodziców oraz inne akcje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)