WriteCard - praktyczny niezbędnik od LaCie

WriteCard - praktyczny niezbędnik od LaCie

WriteCard - praktyczny niezbędnik od LaCie
Źródło zdjęć: © lacie.com
31.08.2010 11:42

Firma LaCie wprowadziła do swojej oferty praktyczny niezbędnik, który przyda się chyba każdemu. Jeśli kiedykolwiek musieliście zapisać coś bardzo ważnego, a pod ręką nie było kartki i...

Firma LaCie wprowadziła do swojej oferty praktyczny niezbędnik, który przyda się chyba każdemu. Jeśli kiedykolwiek musieliście zapisać coś bardzo ważnego, a pod ręką nie było kartki i czegoś do pisania to gadżet właśnie dla was.

Zestaw nosi nazwę WriteCard i składa się z miniaturowego długopisu, notesu oraz odpornej na wodę i zarysowania przenośnej pamięci USB o pojemności nawet do 16GB. Producent deklaruje prędkość odczytu na poziomie 3. MB/s. Całość mieści się w specjalnym pokrowcu, rozmiarami zbliżonymi do karty kredytowej, więc gadżet z łatwością można nosić np. w portfelu. Ponadto otrzymujemy dwuletnią licencję na wirtualny dysk Wuala o pojemności 4GB, który umożliwi m.in. wykonywanie kopi bezpieczeństwa danych online.

Cena w zależności od pojemności pamięci wynosi niespełna 23 dolary (za wersję 4GB), 35 dolarów (za wersję 8GB) i 60 dolarów (za wersję 16GB).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)