Wodoodporna klawiatura Logitech K310

Wodoodporna klawiatura Logitech K310
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.08.2012 15:26, aktual.: 09.08.2013 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech pokazał wodoodporną klawiaturę Logitech Washable Keyboard K310. Klawiatura łączy w sobie wytrzymałość i komfort, a do tego jest odporna na wodę i silne uderzenia.

Logitech K31. wyróżnia się solidną konstrukcją i możliwością mycia wodą (wytrzyma zanurzenie - bez kabla USB - do głębokości 28 cm). W tylnej części urządzenia umieszczono specjalne otwory ułatwiające osuszenie, a oznaczenia klawiszy, by zabezpieczyć je przed wytarciem, nadrukowano laserowo i pokryto powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Klawiatura jest wytrzymała zarówno na wodę, jak i silne uderzenia, a żywotność klawiszy została ustalona na pięć milionów naciśnięć.

Nowe urządzenie Logitech tworzy spójną całość dzięki klawiszom funkcyjnym i numerycznym oraz jest kompatybilne z Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Klawiatura posiada także dwanaście klawiszy skrótowych, które umożliwiają natychmiastowy dostęp m.in. do Internetu, poczty elektronicznej, gier i regulacji głośności. Klawiatura nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania.

Cena: 179 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)