Wkrótce taryfa dla indywidualnych w GTS Energis

04.09.2007 13:32, aktual.: 04.09.2007 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

GTS Energis wprowadzi MultiLinię - tańszy abonament telefoniczny dla indywidualnych abonentów Telekomunikacji Polskiej.

GTS Energis w drugiej połowie września 2007 roku poszerzy swoją ofertę hurtowego dostępu do sieci telekomunikacyjnej TP (w skrócie WLR), o propozycję skierowaną do klientów indywidualnych będących abonentami Telekomunikacji Polskiej, którym zależy na tańszym abonamencie i niższych kosztach za połączenia telefoniczne.

_ Klienci indywidualni liczą na tańsze usługi telefoniczne, które przyczynią się do oszczędności w ich domowym budżecie. Wysokie ceny usług często są powodem rezygnacji z posiadania analogowej linii telefonicznej. Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci abonentów do korzystania z telefonii stacjonarnej _ - powiedział Ireneusz Klimczak, Product Director w firmie GTS Energis.

Oferta cenowa zostanie przedstawiona tuż przed uruchomieniem usługi MultiLinia. Według operatora, ceny maja pozwolić na uzyskanie istotnych oszczędności w budżetach domowych abonentów korzystających z MultiLinii. GTS Energis przewiduje także dodatkowe zachęty dla tych abonentów, którzy podpiszą jednocześnie umowy na usługi MultiLinia oraz Multimo (szerokopasmowy dostęp do Internetu).

Z oferty abonamentowej firmy GTS Energis będzie można skorzystać w 16 strefach numeracyjnych, w których świadczone są połączenia lokalne realizowane poprzez prefiks 1066. Lista stref będzie sukcesywnie powiększana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)