Wise Disk Cleaner - oczyść dysk ze śmieci

Wise Disk Cleaner - oczyść dysk ze śmieci

Wise Disk Cleaner - oczyść dysk ze śmieci
Źródło zdjęć: © Stuff/materiały prasowe
13.01.2012 14:05, aktualizacja: 13.01.2012 14:22

Na dysku twardym twojego komputera zgromadziło się mnóstwo śmieci? Komputer zwalnia, a ty nie wiesz jak zabrać się za usuwanie niepotrzebnych plików? Z pomocą przychodzi program Wise Disc Cleaner, który umożliwia przeprowadzenie oczyszczania dysku.

Wise Disk Cleaner to uznany, wielokrotnie nagradzany i co ważne darmowy program służący do oczyszczania dysku ze zbędnych plików. Narzędzie pozwala usunąć pliki tymczasowe, historię odwiedzanych stron internetowych i inne śmieci, które tworzone są podczas codziennej pracy z komputerem. Mogą one znacząco spowalniać działanie naszej maszyny i i doprowadzić do zapełnienia dysku twardego.

Program posiada łatwy w obsłudze interfejs, dlatego nawet początkujący użytkownicy powinni poradzić sobie z jego obsługą. Wbudowany skaner z awansowanymi algorytmami charakteryzuje się szybkim działaniem. Pozwala jednym kliknięciem przeskanować cały system lub wybrany dysk.

Wise Disk Cleaner został przygotowany do działania na systemach Windows 2000. XP, 2003, Vista, 7, 2008 - zarówno w wersjach 32-, jak i 64-bitowych. Program można pobrać z naszego działu z plikami klikając na przycisk powyżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)