Wise Disk Cleaner 5.43 - oczyść dysk ze śmieci

Wise Disk Cleaner 5.43 - oczyść dysk ze śmieci

Wise Disk Cleaner 5.43 - oczyść dysk ze śmieci
Źródło zdjęć: © IDG.pl
06.08.2010 12:00, aktualizacja: 06.08.2010 13:24

W trakcie pracy na komputerze pozostaje wiele zbędnych plików. Zajmują one niepotrzebnie miejsce i obciążają system. Zainstaluj Wise Disk Cleaner i kasuj je regularnie.

Cena: bezpłatny
Informacje: www.wisecleaner.com

Wise Disk Cleaner pomoże ci utrzymać porządek na twardym dysku. Ten darmowy program służy do kasowania niepotrzebnych plików. Za jego pomocą usuniesz dane tymczasowe systemu i różnych aplikacji, pozbędziesz się plików-śmieci, skasujesz historię przeglądania stron internetowych w Internet Explorerze, a nawet zdefragmentujesz dysk. Dzięki temu twój system pozbędzie się zbędnego balastu i będzie działał szybciej.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Aplikacją jest bardzo prosta w obsłudze, co czyni ją idealnym narzędziem dla początkujących użytkowników. Rozpoznaje automatycznie ponad 5. typów niepotrzebnych plików. Spis ten można rozszerzać o własne formaty. Czyści listę ostatnio otwieranych dokumentów, pliki cookie, nieprawidłowe skróty i dane źródłowe Windows Update. Po zakończonym skanowaniu zbędne dane może automatycznie przenieść do kosza, usunąć bezpowrotnie bądź zapoznać użytkownika z ich opisem i umożliwić kasowanie ręcznie. Sprawdzane są całe dyski i pojedyncze katalogi. Nad regularnym czyszczeniem systemu panuje wbudowany harmonogram. Konfigurację zachowania programu ułatwia wbudowany kreator.
Wise Disk Cleaner wyposażony został w polski interfejs. Tłumaczenie zawiera jednak błędy.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)