Wirtualnym spacerkiem po Wodzisławiu Śląskim

Wirtualnym spacerkiem po Wodzisławiu Śląskim

Wirtualnym spacerkiem po Wodzisławiu Śląskim
Źródło zdjęć: © UM Wodzisław Śląski
17.01.2008 09:23, aktualizacja: 18.01.2008 12:36

Wodzisław Śląski, jako drugi w Polsce po Słupsku, wyszedł naprzeciw internautom, tworząc wirtualny spacer po urokliwych miejscach.

E-wędrówkaE-wędrówka to innowacyjny pomysł, na który wpadł jeden z urzędników Wodzisławskiego Biura Promocji. Zapytany skąd ten pomysł, odpowiedział: _ Pokazanie miasta w trochę innym zwierciadle, to najlepsza wizytówka, spacer w postaci panoram pokaże najciekawsze, urokliwe zakątki miasta. W przyszłości będzie dodana wersja językowa _- powiedział urzędnik.

Obraz
© Wirtualny spacer (fot. UM Wodzisław Śląski)

Kolejną ciekawostką z Wodzisławia Śląskiego jest specjalny mini serwis dla dzieci. Już od miesiąca najmłodsi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mają swoje miejsce w sieci. Na stronie urzędu miasta Wodzisław Śląski pojawiła się zakładka "Miasto dla dzieci""Miasto dla dzieci", która przekieruje nas prosto do "krainy Wodzika".

Wodzik to maskotka miasta. Pupil, który uczy i bawi. Opowiada historię miasta i jego zabytków. Ale sympatyczny ludek nie zanudzi naszej pociechy. Gdy dzieciaki będą miały dosyć nauki, zawsze mogą ułożyć puzzle lub rozwiązać rebus.

Radosław Typek

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)