Wirtualny dysk SkyDrive w Windows Phone i iOS

Wirtualny dysk SkyDrive w Windows Phone i iOS

Wirtualny dysk SkyDrive w Windows Phone i iOS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.12.2011 10:02

Użytkownicy telefonów Windows Phone i iPhone mogą szybko i łatwo dostać się do swoich plików, które gromadzą w wirtualnym dysku SkyDrive. Bezpłatna aplikacja SkyDrive na telefony Windows Phone i iOS jest dostępna w Marketplace i AppStore.

SkyDrive to wirtualny dysk, na którym każdy użytkownik może za darmo przechowywać swoje zdjęcia czy dokumenty dokładnie tak, jak w folderze na swoim komputerze. Do dysku SkyDrive można dostać się za pośrednictwem komputera i telefonu komórkowego - wystarczy dostęp do Internetu. Nasze pliki możemy udostępnić wybranym osobom wysyłając link pocztą elektroniczną.

Aby skorzystać z wirtualnego dysku SkyDrive wystarczy zarejestrować się pod adresem www.SkyDrive.live.com lub wykorzystać swój login do poczty Hotmail lub Live Messenger.

SkyDrive jest rozwiązaniem w chmurze, dzięki czemu użytkownicy aplikacji SkyDrive na Windows Phone i iOS mają dostęp do tych samych danych co poprzez komputer. Aplikacja SkyDrive dla Windows Phone i iPhone pozwala na przeglądanie i pobieranie zdjęć czy video, edytowanie dokumentów, a także na zarządzanie zawartością dysku.

Aplikacja SkyDrive na telefon pozwala również na łatwe, ale jednocześnie bezpieczne dzielenie się zasobami z innymi użytkownikami. Klikając na wybranym dokumencie użytkownik otrzymuje do niego link, który może przesłać znajomemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)