Windows Phone 7? A co to takiego?

Windows Phone 7? A co to takiego?
Źródło zdjęć: © bobfamiliar / Flickr / CC

13.01.2012 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy szef odpowiedzialny za rozwój platformy Windows Phone, Terry Myerson, w rozmowie z serwisem All Things D ujawnił podstawowy jej problem. Jest nim brak świadomości o jej istnieniu wśród potencjalnych klientów. Co Microsoft zamierza z tym zrobić?

Według Myersona, podstawowym problemem Windows Phone jest problem świadomości. Według niego, klienci nie zdają sobie sprawy z istnienia tej platformy, co przekłada się na jej pominięcie podczas wyboru nowego telefonu.

Myers uważa, że gdyby klienci zdawali sobie sprawę z istnienia Windows Phone 7, to ich wybór mógłby być inny. Zwłaszcza że, według niego, w większości przypadków pierwsze reakcje na mobilny system Microsfotu są bardzo pozytywne wśród potencjalnych klientów.

Nowy szef WP7 przyznał, że jest świadomy, że jego firma musi zrobić coś nowego i innego, aby zmienić istniejącą sytuację. Nie podał on jednak żadnych szczegółów na ten temat. Podobnie jak na temat aktualnej sytuacji WP7 jeśli chodzi o sprzedaż.

Wygląda więc na to, że dotychczasowa polityka Microsoftu charakteryzująca się pompowaniem coraz większych sum na promocję WP7 nie dała spodziewanych rezultatów. Na jakie zatem działania promocyjne w najbliższym czasie postawi gigant z Redmond?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także