Wielkanoc 2020. Uber Eats będzie działał w standardowych godzinach

Wielkanoc 2020. Uber Eats będzie działał w standardowych godzinach

Wielkanoc 2020. Uber Eats będzie działał w standardowych godzinach
Źródło zdjęć: © flickr.com
09.04.2020 19:36

Dobra wiadomość, dla tych, którzy nie lubią żurku – w Wielkanoc 2020 będziemy mogli skorzystać z aplikacji Uber Eats w standardowych godzinach.

UberEats w odpowiedzi na potrzeby użytkowników i dużej ilości restauracji, które pomimo pandemii koronawirusa chcą świadczyć swoje usługi w Wielkanoc 2020, postanowił być dostępny czasie w standardowych godzinach, w miastach, w których jest dostępna aplikacja.

Uber Eats oferuje dostęp do kuchni z całego świata. Raport Foodcast 2020 mówi, że w tym roku Polacy najbardziej polubili smaki z Brazylii, Izraela, Korei, Szwecji oraz Armenii.

W związku z pandemią koronawirusa Uber Eats w Warszawie funkcjonuje w godzinach 8-24. Z kolei w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście aplikacja jest dostępna między 9 a 24. W pozostałych godziny dowozu to 11-23.

Koronawirus – co robić, żeby zminimalizować ryzyko zakażenia?

Zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia wobec pandemii koronawirusa to:

  • Częste dwudziestosekundowe mycie rąk z użyciem mydła i bieżącej wody, a w przypadku braku dostępu użycia innych środków, takich jak preparaty odkażające na bazie alkoholu.
  • Zatykanie ust i nosa podczas kaszlu lub kichania, poprzez zasłonięcie ich zgiętym łokciem lub chusteczką. Chusteczkę należy wyrzucić później do kosza, a następnie umyć ręce.
  • Unikanie dotykania niemytymi rękami oczu, nosa i ust.
  • W miarę możliwości zachowywanie bezpiecznej odległości od innych osób (zwłaszcza kaszlących lub kichających) - co najmniej 1 metr.
  • W miarę możliwości unikanie dużych skupisk ludzi.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)