Więcej reklam na telewizorach Samsunga

Więcej reklam na telewizorach Samsunga

Więcej reklam na telewizorach Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.02.2015 11:37

Użytkownicy telewizorów Smart TV Samsunga donoszą o nowej "funkcjonalności" tych sprzętów. Nowe telewizory tego producenta, nieproszone umilą wam seanse filmowe nieplanowymi przerwami reklamowymi.

Od poniedziałku, na _ Reddicie _ australijscy użytkownicy telewizorów Smart TV donoszą, że ich telewizory co "20-30 minut" przerywają dowolny film reklamami Pepsi. Problem występuje podczas korzystania z aplikacji _ Plex _, jednak jej twórcy twierdzą, że z nieplanowanymi reklamami nie mają nic wspólnego.

Samsung z kolei przyznał, że wiedzą o całej sprawie, jednak reklamy emitowane na ich telewizorach są wynikiem błędu oprogramowania, który został już naprawiony. Wniosek? W telewizorach Samsunga znajduje się oprogramowanie, które jest w stanie przerwać wam film reklamami, których nie spodziewalibyście się zobaczyć.

Otrzymaliśmy oświadczenie rzecznika Samsung Electronics Polska w sprawie niechcianych reklam, które cytujemy w całości: _ Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektórzy użytkownicy telewizorów Smart TV w Australii doświadczyli zakłóceń w odbiorze programów w postaci reklamy. Powodem ich wystąpienia był prawdopodobnie błąd. Podjęliśmy już działania zmierzające do dokładnego wyjaśnienia przyczyny wystąpienia błędu – jest to dla nas obecnie najwyższy priorytet. Zakłócenia zostały dotąd zgłoszone jedynie w Australii. Przepraszamy wszystkich naszych klientów za wszelkie niedogodności. _

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Telewizory Samsunga wyświetlą więcej reklam, niż myślisz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)