Więcej gigabajtów dla wiernych klientów Virgin Mobile

Więcej gigabajtów dla wiernych klientów Virgin Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.03.2016 11:49, aktual.: 16.03.2016 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niespełna kilka tygodni temu Virgin Mobile ruszył z promocją dodatkowych GB internetu dla użytkowników przenoszących numer do jego sieci. Teraz podobny bonus czeka na stałych użytkowników tego operatora.

Promocja ruszyła 1. marca i potrwa do odwołania. Warunkiem skorzystania z niej jest zakup przynajmniej 6 dowolnych, miesięcznych pakietów. Gratisowa paczka internetu zostanie zatem przyznana po minimum pół roku stałego korzystania z usług Virgin Mobile. Bonus wymaga tylko jednokrotnej aktywacji i odnawia się co miesiąc, dla danej oferty 3w1. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to dodatkowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BEZLIMITU za 29 złotych, 2 GB ekstra do najnowszego pakietu #NAJLEPIEJ oraz aż 3 GB w prezencie do #DLAMNIESUPER za 59 złotych, co daje łącznie 13 GB internetu na stałe.

Aby skorzystać z prezentu, wystarczy dokonać prostej rejestracji za pomocą kodu 222222#, wpisanego i zatwierdzonego za pomocą klawiatury numerycznej telefonu. Pakiet zostanie przyznany automatycznie po aktywacji lub odnowieniu jednego z pakietów #WSZYSTKO. Ważność pakietu darmowego internetu jest identyczna, jak ważność podstawowego pakietu 3w1.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także