Wideorejestrator samochodowy z wbudowanym GPS

Wideorejestrator samochodowy z wbudowanym GPS

Wideorejestrator samochodowy z wbudowanym GPS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.11.2013 14:27, aktualizacja: 20.11.2013 15:20

Manta pokazała swoją nową kamerę samochodową oznaczoną jako Car Black Box Dual GPS MM334. Ciekawostką jest wbudowany w urządzenie odbiornik GPS, który pozwala na dokładną lokalizację miejsca, w którym powstał nagrany materiał, a także obecność dwóch kamer.

Kamerka posiada uchwyt montażowy do przedniej szybie auta, a zasilanie odbywa się z gniazda zapalniczki. Możliwa jest także praca z wbudowanego akumulatora. Kamera automatycznie uruchomi się w chwili włączenia silnika i od razu zacznie rejestrować przebieg jazdy. Wbudowany czujnik GPS dodatkowo zapisze nasze dokładne położenie, a mikrofon zarejestruje wszystkie dźwięki. Przewidziano także możliwość wykonywania zdjęć.

Wideorejestrator Manty posiada dwie kamery, które jednocześnie rejestrują zarówno wydarzenia mające miejsce z przodu samochodu, jak i wewnątrz auta. Dzięki szerokim kątom widzenia –. 140 stopni z przodu i 120 stopni z tyłu – kamera jest w stanie nagrać obraz pokazujący znacznie większą przestrzeń. To, co zostało uchwycone przez obiektywy możemy podejrzeć na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 2,7 cala. Nagrania zapisywane są w popularnym formacie AVI o rozdzielczości 1280x480p.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)