Wibrująca poduszka

Wibrująca poduszka

Wibrująca poduszka
Źródło zdjęć: © amazon.co.jp
04.01.2009 22:13, aktualizacja: 04.01.2009 22:23

Chyba nikt nie lubi porannego wstawania. Jeśli jednak nie chcemy się spóźniać powinniśmy zakupić skuteczny budzik. Ale co zrobić w sytuacji, gdy dzielimy z kimś łóżko...

Chyba nikt nie lubi porannego wstawania. Jeśli jednak nie chcemy się spóźniać powinniśmy zakupić skuteczny budzik. Ale co zrobić w sytuacji, gdy dzielimy z kimś łóżko i musimy wstać wcześnie rano, a nie chcemy przy tym obudzić drugiej osoby? Rozwiązaniem może być specjalna poduszka wyposażona w alarm wibracyjny.

Umożliwia ona wybór jednego z 3 poziomów natężenia wibracji, które pozwolą na spokojne wzbudzenie nas ze snu. Poduszka dodatkowo została wyposażona w cyfrowy zegar. Alarm możemy wyłączyć bez konieczności zrywania się z łóżka –. za pomocą przycisku umieszczonego na bocznym panelu. Z całą pewnością korzystanie z niej doceni nasza partnerka / partner, która nareszcie będzie mogła spać spokojnie.

Poduszka została wykonana z bawełny i wypełniona poliuretanową pianką. Jej wymiary to 495 mm x 310 mm x 90 mm przy wadze około 560 gramów. Zasilana jest 6 bateriami typu AA. Producent udziela na nią rocznej gwarancji. Jej cena wynosi około 160 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)