Wendzikowska w Uberze Black. Gwiazda promuje nową usługę

Wendzikowska w Uberze Black. Gwiazda promuje nową usługę

Wendzikowska w Uberze Black. Gwiazda promuje nową usługę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.03.2019 09:34, aktualizacja: 02.03.2019 16:34

Anna Wendzikowska była pierwszą polską pasażerką w Uber Black. Dzięki tej usłudze mieszkańcy stolicy będą mogli zamówić przejazd samochodami takich marek jak Jaguar, Lexus czy Mercedes Benz klasy C, CLS, E i S.

Wendzikowska testowałaMercedesa Benz klasy S. Jak sama przyznaje, na wiele swoich wywiadów z gwiazdami Hollywood i dużego ekranu przyjechała właśnie z Uberem.

Auta premium ze skórzaną tapicerką i najwyżej oceniani kierowcy za kółkiem. To dwa główne filary Black. Wszystkie samochody, które można zamawiać w nowej usłudze Ubera, muszą być wyprodukowane najpóźniej w 2012 roku i mieć w standardzie skórzane fotele.

Auta dostępne w tej opcji przejazdu w aplikacji Uber muszą spełniać też restrykcyjne wymogi co do ich klasy i modelu. Na liście samochodów dostępnych w usłudze Black znajdą się nie tylko piękne, czarne limuzyny, lecz również takie marki, jak: Cadillac, Volvo, Jaguar, Nissan Infiniti, Volkswagen - Arteon i Phaeton, Infiniti, Mercedes Benz - klasy C, E, S i CLS, Lexus, BMW - serii 4,5,6,7; M i M5, Audi A5-A8, Audi Q7 i Q8, Audi S5-S8, Aston Martin, Maserati, Bentley, Rolls-Royce, Tesla - modele S i X, Maybach 57 i 62 oraz Porsche Panamera, Cayenne i Macan.

Po stołecznych ulicach jeździ aktualnie około 40 takich samochodów, ale docelowo będzie ich zdecydowanie więcej. Za kierownicą w Black spotkamy też najwyżej ocenianych kierowców, ubranych w stylu smart casual, których średnia ocen w aplikacji jest równa bądź wyższa od 4,8.

Wendzikowska w Uber Black

Pierwszą pasażerką Black w Polsce, która odbyła jazdę testową w opcji Black, była Anna Wendzikowska, dziennikarka filmowa i telewizyjna.

- Gdybym mogła zabrać jedną gwiazdę Hollywood na dłuższą przejażdżkę z Uberem, bez wątpienia byłby to Bradley Cooper. Z dwóch czy trzech rozmów, które z nim przeprowadziłam, pozostało we mnie wrażenie… niedosytu. W zeszłym roku zachwyciłam się jego rolą w „Narodzinach gwiazdy”. Myślę, że jest jedną z tych osób, które po prostu trzeba lepiej poznać - mówi Anna Wendzikowska.

W związku z częstymi wyjazdami za granicę i specyfiką jej pracy, Anna Wendzikowska często korzysta z aplikacji takich jak Uber, dojeżdżając na wywiady ze sławnymi aktorkami i aktorami Hollywood. Z przejazdu w wersji Black miała okazję korzystać już wcześniej, podczas pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

- Z Black miałam pierwszy raz styczność podczas ostatniego pobytu w Dubaju i od razu byłam zachwycona. Już po pierwszym przejeździe wiedziałam, że do końca mojego pobytu będę korzystać tylko z niej. Sam przejazd był komfortowy i przyjemny, więc wystawiłam kierowcy maksymalną notę, czyli 5 gwiazdek. Na pewno jeszcze nieraz, korzystając z aplikacji Uber, wybiorę przejazd w wersji Black. Brakowało mi w naszym kraju tego rodzaju usługi i cieszę się, że ktoś w końcu dostrzegł tę lukę i znalazł rozwiązanie. Black to świetna opcja zarówno dla osób ceniących sobie najwyższy komfort przejazdu, a także sprawdzające się w sytuacjach biznesowych czy podczas specjalnych okazji, jak chociażby ślub czy kolacja ze znajomymi - mówi Anna Wendzikowska.

Black jest czwartą, obok UberX, Select i Van, opcją przejazdu, z której mogą korzystać użytkownicy aplikacji w Warszawie.

Uber Black - ceny

Minimalna wartość przejazdu w aplikacji Uber w opcji Black wynosi 30 zł, a cena samej usługi - podobnie jak w przypadku pozostałych opcji - jest znana z góry, przed akceptacją kursu przez użytkownika. Black to rozwiązanie zarówno dla osób ceniących sobie najwyższy komfort przejazdu, a także sprawdzające się w sytuacjach biznesowych czy podczas specjalnych okazji, jak chociażby ślub czy kolacja ze znajomymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)