Wells Smart Mini - czajnik ze stacją dokującą do iPhone'a

Wells Smart Mini - czajnik ze stacją dokującą do iPhone'a

Wells Smart Mini - czajnik ze stacją dokującą do iPhone'a
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.05.2013 14:18

Wielu producentów stara się ugrać coś dla siebie z ogromnego rynku posiadaczy produktów Apple. Tylko czy stacja dokująca zainstalowana w czajniku to faktycznie dobry pomysł?

Zacznijmy od tego, że nie jest to zwykły czajnik. Urządzenie zaprojektowane przez Sang Keun Sim & Kyowon L&C Design Lab to tak naprawdę zaawansowany filtr do wody, który dokładnie usunie z niej zanieczyszczenia zanim ją przegotuje. Na tym jednak nie kończą się innowacje.

Na górnej części czajnika znajdziemy stację dokującą do iPhone'a. Umieszczając tam urządzenie, nie tylko naładujemy baterię, ale także będziemy mogli puścić muzykę dzięki wbudowanym w czajnik głośnikom. Jak wiadomo, gotowanie wody na herbatę wymaga odpowiedniego podkładu muzycznego. Przynajmniej zdaniem koreańskich projektantów.

Wells Smart Mini to na razie tylko projekt, który wciąż czeka na inwestora. Wprowadzenie takiego urządzenia na rynek może być jednak całkiem opłacalne - w końcu celuje w rynek ludzi, którzy bardzo chętnie płacą dużo za modne gadżety.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)