Weekend z Orange - zbuduj swoje wirtualne miasto

Weekend z Orange - zbuduj swoje wirtualne miasto

Weekend z Orange - zbuduj swoje wirtualne miasto
Źródło zdjęć: © WP.PL
25.03.2011 10:53

W najbliższy weekend, wszyscy klienci Orange będą mogli bezpłatnie pobrać na telefon pełną wersję gry Java - SimCity Deluxe i wcielić się w budowniczego wirtualnego miasta.

SimCity Deluxe jest komórkową wersją znanej na całym świecie gry komputerowej, w której grający wciela się w rolę burmistrza i planisty budującego miasto. Zadanie stojące przed graczem nie jest łatwe. Musi zaplanować mapę miasta, wybudować domy, drogi, parki czy stadiony ale także przygotować się na walkę z przestępczością, zanieczyszczeniem, pożarami, a nawet huraganami!

W marcowej edycji Weekendów z Orange można dostać za darmo pełną wersję SimCity Deluxe i sprawdzić jakiej rozrywki dostarczają gry Java na telefon komórkowy. Z oferty może skorzystać każdy klient Orange, który pobierze grę na telefon w najbliższy weekend, czyli od piątku 2. marca, od godz. 20.00, do niedzieli 27 marca 2011 roku, do godz. 23.59. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści SIMCITY pod numer 80200. W odpowiedzi przesłany zostanie SMS z linkiem, za pomocą którego gra zostanie pobrana i zainstalowana w telefonie.

Każdy klient Orange otrzymuje grę za darmo, to znaczy, że nie jest naliczana opłata za pobranie gry oraz transmisję danych za pomocą APN WAP. W przypadku połączenia z wykorzystaniem APN Internet, koszt transmisji danych jest płatny wg cennika oferty, z której korzysta klient, gra dostępna jest bezpłatnie.

Weekendy z Orange to propozycja dla klientów Orange, dzięki której, w każdy ostatni weekend miesiąca mogą bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe na telefon. Można z niej korzystać niezależnie od rodzaju oferty abonowanej przez klienta, wystarczy aktywna karta SIM w sieci Orange. SimCity Deluxe to jedna z wielu gier Java, które klienci Orange mogą pobierać na swoje telefony komórkowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)