WebGUI i Java - coraz efektywniejsze połączenie

WebGUI i Java - coraz efektywniejsze połączenie

WebGUI i Java - coraz efektywniejsze połączenie
29.04.2007 12:00, aktualizacja: 07.05.2007 12:44

WebGUI 7.3.15 to następne już wydanie popularnego narzędzia do tworzenia własnych serwisów internetowych. Tym razem twórcy postanowili udoskonalić komponenty wygenerowanych stron, które zostały napisane w języku Java.

WebGUI 7.3.15 to narzędzie do budowania serwisów internetowych, przeznaczone dla małych firm i korporacji, które nie mogą sobie pozwolić na zatrudnianie webmastera. Jest to w zasadzie systemem typu CMS ( system zarządzania treścią ) o budowie modułowej. Dzięki WebGUI można tworzyć sklepy internetowe, fora dyskusyjne ( możliwości zbliżone do tych w phpBB i FUD ), galerie zdjęć, blogi i wiele innych. Dział FAQ, kalendarz z możliwością dodawania notatek lub księga gości to tylko niektóre z dostępnych struktur. Co więcej, doskonale zaprojektowany interfejs i system tworzenia serwisu "krok po kroku" sprawia, że WebGUI może używać nawet osoba niedoświadczona.

Obraz
© WebGUI Demo

W wersji 7.3.15 zajęto się wolno działającymi strukturami serwisów, które zostały napisane w języku Java. Udało się osiągnąć ponad pięciokrotny wzrost wydajności skryptów. Od teraz szybkość ich działania powinna zaspokoić wymagania każdego użytkownika. Więcej informacji znajduje się na stronie domowej projektu - http://www.plainblack.com/webgui. Można tam również odnaleźć wersję demonstracyjną oprogramowania.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)