WD My Book Live teraz w wersji 3TB

WD My Book Live teraz w wersji 3TB

WD My Book Live teraz w wersji 3TB
29.03.2011 13:50

Dysk sieciowy WD My Book Live jest teraz dostępny także w wersji o pojemności 3 TB. Urządzenie pozwala użytkownikom przechowywać, zarządzać, dzielić się oraz przesyłać strumieniowo cyfrowe dane zarówno w domu, jak i poza nim. Dysk ten umożliwia dostęp do zapisanych na nim plików z dowolnego miejsca na świecie, gdziekolwiek można podłączyć komputer do Internetu.

Dysk zapewnia szybkość transferu do 10. MB/s, czyli trzykrotnie większą niż tradycyjne dyski z USB 2.0 oraz co najmniej 2 razy szybszą niż inne dyski sieciowe tej klasy.

Obraz
© (fot. WD)

Wbudowany serwer multimediów umożliwia strumieniowe przesyłanie plików zgromadzonych na dowolnym komputerze w domowej (albo biurowej) sieci na duży ekran telewizora z dowolnego urządzenia zgodnego ze standardem DLNA, takiego jak odtwarzacz multimedialny, odtwarzacz Blu-ray Disc lub konsola do gier Xbox 360 albo PlayStation 3. Użytkownicy mogą także odtwarzać zapisaną na dysku muzykę i wideo w iTunes, a także oglądać zdjęcia na urządzeniach iPhone, iPod touch, iPad oraz telefonach z Androidem (dzięki aplikacji WD Photos).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)