Walka Gołota - Adamek w ipla.tv

Walka Gołota - Adamek w ipla.tv

23.10.2009 15:00, aktual.: 23.10.2009 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jutrzejsza walka Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka będzie nie tylko wielkim wydarzeniem telewizji klasycznej, ale również prawdziwym internetowym show. Polsat zapowiedział, że równolegle do transmisji telewizyjnych już od 18.00 będzie można w telewizji internetowej ipla oglądać sześciogodzinną relację na żywo bez przerw reklamowych z Polsat Boxing Night.

Internauci, którzy zdecydują się na transmisję wideo poprzez serwis ipla.tv będą mogli zobaczyć on-line walki, studio, wywiady, relacje zza kulis. Transmisja dostępna będzie także dla osób z zagranicy z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Na transmisję w internetowej telewizji ipla składać się będą materiały z Telewizji Polsat, Polsat Sport, studio sportowe, materiały i wywiady przygotowane przez dziennikarzy Polsatu i redakcję ipla. Przez sześć godzin bez przerw reklamowych nadawana będzie relacja z hali w Łodzi, gdzie zmierzą się giganci polskiej sceny boksu.

Relacja dla internautów z Polski jest bezpłatna, osoby z zagranicy z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych także mogą obejrzeć relację w wysokiej jakości po aktywowaniu konta VIP. Do oglądania transmisji potrzebna jest aplikacja ipla, którą można bezpłatnie pobrać ze strony ipla.tv - http://www.ipla.tv/.

Całość spotkania będzie dostępna po spotkaniu także w formie VOD. Jednak to nie wszystko. Internetowa transmisja na platformie ipla pozwala także na komentowanie walki za pomocą czatu i dzielenie się swoimi emocjami z pozostałymi fanami bokserskich wrażeń. W tym celu w trakcie transmisji uruchamiany jest specjalny pokój na czacie.

Podczas Polsat Boxing Night zobaczymy łącznie siedem walk. Zmierzą się następujące pary bokserów: Krzysztof Szot - Łukasz Maciec, Maciej Zegan - Krzysztof Cieślak, Mateusz Masternak - Łukasz Janik, Wojciech Bartnik - Artur Szpilka, Damian Jonak- Mariusz Cendrowski, Grzegorz Soszyński - Dawid Kostecki oraz Andrzej Gołota - Tomasz Adamek. Ostatnia walka toczyć się będzie o mistrzowski pas IBF International w wadze ciężkiej.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także