Walentynkowa promocja w Play

Walentynkowa promocja w Play

Walentynkowa promocja w Play
10.02.2009 16:28

Z okazji Dnia Zakochanych, Play wprowadza specjalną promocję. W tym okresie na wszystkich nowych klientów abonamentowych czeka prezent w postaci 500 minut gratis.

Minuty można wykorzystać na połączenia głosowe i wideo do Play oraz połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych przyznawany przez 3 pierwsze miesiące w przypadku oferty One Play 25 lub przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych jeżeli klient zdecyduje się na oferty One Play 45, One Play 65, One Play 95 lub One Play 145.

Dodatkowo, nowy klient może jeszcze obdarować pakietem 500 minut wybraną osobę z numerem na abonament lub MIX w Play. Darmowe minuty są do wykorzystania w ciągu 3 lub 6 miesięcy, w zależności od rodzaju abonamentu. Dodatkowy pakiet minut jest przyznawany na tą samą liczbę okresów rozliczeniowych co pakiet przyznawany numerowi aktywującemu się w promocji. Pakiet może być wykorzystany na połączenia do Play lub do Play i na stacjonarne w zależności od oferty.

Po okresie promocji dalej można otrzymywać pakiet, jednak będzie wtedy pobierana za niego opłata w wysokości 15 zł miesięcznie. Z pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)