Waga, która synchronizuje się ze smartfonem

Waga, która synchronizuje się ze smartfonem
Źródło zdjęć: © Telepolis

01.08.2013 01:04, aktual.: 01.08.2013 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Withings WS-50 to nietypowy gadżet dla zagorzałych miłośników nowych technologii - waga łazienkowa, która synchronizuje się ze smartfonami z Androidem i iOS.

Withings WS-50, czyli Smart Body Analyzer, to według producenta nawet nie tyle waga, co wręcz "trener osobisty oraz dzienna dawka motywacji ukryta w niewielkim urządzeniu". Urządzenie oprócz podania masy zmierzy tętno, obliczy zawartość tkanki tłuszczonej, oceni jakość powietrza w pomieszczeniu badając stężenie dwutlenku węgla, poda temperaturę otoczenia i... opracuje plan tygodniowy, który pomoże w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Całość współpracuje z aplikacją dedykowaną Health Mate, która może nam służyć jako osobisty trener. Wystarczy, że ustawimy sobie cel, a aplikacja ułoży nam plan treningowy na nadchodzące tygodnie. Withings nawiązało współpracę z ponad setką twórców aplikacji, dzięki czemu użytkownicy Smart Body Analyzer mogą korzystać między innymi z popularnego oprogramowania Run Keeper, MyFitnessPal, Endomondo czy Lose it!.

Urządzenie może być zsynchronizowane z maksymalnie ośmioma kontami, dzięki czemu z rozbudowanych funkcji analitycznych może korzystać kilka osób jednocześnie. Waga łączy się ze smartfonem przez Wi-Fi bądź Bluetooth wybierając lepsze rozwiązanie automatycznie. Smart Body Analyzer jest w pełni kompatybilny z systemami iOS oraz Android. Aplikacja Health Mate dostępna jest w App Store oraz Google Play.

Smart Body Analyzer dostępny jest na terenie całego kraju w cenie 649 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)