Waffle Maze - gofrowy labirynt

Waffle Maze - gofrowy labirynt

Waffle Maze - gofrowy labirynt
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.06.2012 10:36

Niektóre dzieci to prawdziwe niejadki. Rodzice dwoją się i troją, aby ich pociecha zjadła chociaż mały kęs przygotowywanego pieczołowicie pożywienia. Pomóc im w tym może ciekawy kuchenny gadżet, dzięki któremu pyszny deser może stać się ciekawą zagadką.

Trudno w to uwierzyć, ale bywają takie dzieci, których podniebienia są obojętne nawet na pyszne, puszyste gofry. Jak przekonać malucha do zjedzenia takiego deseru? Trzeba zapewnić mu przy tym trochę rozrywki. Waffle Maze to urządzenie to pieczenia gofrów, które odciska w cieście wzór labiryntu. Taki posiłek może zaciekawić malca, który na pewno będzie próbował odnaleźć drogę i rozwiązać łamigłówkę - a dzięki temu ucichnie chociaż na chwilę kopanie w stół i narzekanie.

Niestety zabawa może się szybko znudzić, bo labirynt odciskany w gofrze jest zawsze ten sam. Być może pomysłodawcy tego gadżetu pomyślą niedługo nad wprowadzeniem wymiennych płytek, co uatrakcyjni jedzenie. Nawet bez tego jednak posiłek stanie się ciekawszy i zaskakujący nie tylko dla dzieci. Możemy takiego gofra z łamigłówką zaserwować naszym gościom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)