W Plusie piąte doładowanie gratis

W Plusie piąte doładowanie gratis

W Plusie piąte doładowanie gratis
08.06.2015 13:02, aktualizacja: 08.06.2015 14:09

Od dziś, każda osoba która cztery razy doładuje swoje konto, otrzyma piąte zasilenie za darmo. Z nowej promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy usług "na kartę" w Plusie.

Z nowej promocji Plusa mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6. Plus Internet na Kartę.

Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:

• zapisać się do promocji poprzez wysłanie na nr 8844 bezpłatnego SMSa o treści START,
• czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,
• po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty w wysokości najniższego wcześniejszego doładowania.

Jedyne o czym klient musi pamiętać, to żeby jego konto przez cały czas było aktywne dla usług wychodzących. Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje „wyzerowany”. i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Przyznane bonusowe zasilnie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)