VTec zmienia nazwę

VTec zmienia nazwę

VTec zmienia nazwę
Źródło zdjęć: © vedia
09.10.2007 14:15

VEDIA tak teraz nazywać się będzie marka, która od 2002 roku
znana była jako VTec. Zmiana nazwy związana jest z planami rozwojowymi
oraz dużym poszerzeniem oferty handlowej

VEDIA chce kontynuować wprowadzanie ciekawych produktów jednocześnie poszerzając swoją ofertę rynkową. Dostępne od listopada nowe produkty będą oferowane już pod marką VEDIA. Naturalnie wszystkie produkty spod marki VTec nadal będą serwisowane w ramach gwarancji oraz napraw pogwarancyjnych.

Do końca 2007 roku potwierdzone są premiery dwóch odtwarzaczy audio-video oraz dwa zestawu słuchawek. W ofercie, ale pod zmienioną marką pozostaną także słuchawki VT-02 oraz ładowarka USB. Nowe odtwarzacze audio-video dostępne będą w trzech seriach: C, M oraz V. Ta ostatnia nadal zarezerwowana będzie dla najlepszych i najbardziej zaawansowanych modeli. Słuchawki zachowają oznaczenia VT oraz VP.

Na rok 2008 w planach marki VEDIA jest poszerzenie oferty o kolejne akcesoria, rozbudowanie oferty odtwarzaczy multimedialnych oraz wprowadzenie całkowicie nowych urządzeń w tym nawigacje GPS. Nowe produkty pojawią się dzięki nawiązaniu współpracy z kolejnymi dużymi i cieszącymi się dobrą opinią fabrykami i markami z Chin i Korei.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)