Vobis wprowadza program ochrony zakupionego sprzętu.

Vobis wprowadza program ochrony zakupionego sprzętu.

25.03.2009 11:42, aktual.: 25.03.2009 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Vobis wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet usług ubezpieczeniowo-gwarancyjnych. Program zapewnia Klientom sieci możliwość przedłużenia gwarancji na produkty nawet do 4 lat. Oferuje również możliwość ubezpieczenia zakupionego sprzętu m.in. od przypadkowego uszkodzenia, kradzieży z włamaniem, rabunku czy uszkodzenia na skutek przepięcia.

Sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia elektroniczne to nieodłączne elementy naszej codziennej egzystencji. Eksploatowane podczas różnych aktywności, często narażone są na wiele niebezpieczeństw niezależnych od nas samych: mogą ulec zniszczeniu, zostać skradzione a podczas użytkowania podlegać naprawom. Rozwijająca się bardzo szybko technologia, a co za tym idzie rosnące oczekiwania Klientów sprawiają, że producenci kuszą innowacyjnym oraz bardziej kosztownym sprzętem cyfrowym. Niestety dość często zdarzające się nieprzyjemne dla ich posiadaczy przypadki kradzieży, powodujące nie tylko złość, ale przede wszystkim spore straty finansowe.

Obraz
© Vobis Gamer (fot. Vobis)

Vobis wprowadził do swojej oferty specjalny program, którego celem jest ochrona sprzętu klienta. We wszystkich sklepach firmowych istnieje możliwość wykupienia jednego z trzech wariantów pakietu ubezpieczeniowo –. gwarancyjnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Oferowany przez Vobis program ubezpieczeniowo –. gwarancyjny dostępny jest w trzech wariantach:
• Pierwszy z nich umożliwia przedłużenie gwarancji na warunkach producenta. Umowa ubezpieczenia wykupywana jest wraz z nabyciem urządzenia, lub w ciągu 6 miesięcy od dnia jego zakupu. Opcja ta daje możliwość przedłużenia gwarancji maksymalnie do 4 lat. W tym okresie użytkownik ma zagwarantowaną naprawę sprzętu lub jego wymianę w przypadku znaczącej szkody.

• Opcja druga to ubezpieczenie pokrywające swoim zakresem szkody powstałe w wyniku przypadkowego uszkodzenia sprzętu na skutek przepięcia wywołanego wyładowaniem atmosferycznym, jego kradzieży z włamaniem z domu lub firmy czy rabunku. Ochrona przed wyżej wymienionymi wypadkami wykupywana jest w momencie zakupu sprzętu i trwa 1. 2, 3 lub 4 lata.
• Trzecią możliwością programu Vobis jest połączenie dwóch pierwszych możliwych wariantów. W tym przypadku oferowany produkt zapewnia najszerszą, całkowitą ochronę, która trwa do 4 lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)