"Visual voicemail" w Play dla iOS

"Visual voicemail" w Play dla iOS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.03.2013 10:00, aktual.: 25.03.2013 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku dni, po aktualizacji ustawień operatora poprzez iTunes, użytkownicy iPhone'ów w Play mogą korzystać z visual voicemail, czyli specjalnej wersji poczty głosowej. Jeszcze w tym roku z usługi będą mogli korzystać posiadacze telefonów z Androidem.

_ Visual voicemail _ pozwala na wyświetlanie, przeglądanie i odtwarzanie wiadomości poczty głosowej bezpośrednio na telefonie. Po otrzymaniu nowej wiadomości głosowej w telefonie pojawi się specjalna ikona z informacją o liczbie nieodsłuchanych wiadomości. Dodatkowo, bezpośrednio z aplikacji istnieje możliwość nagrania swojego powitania.

Aplikacja wyświetla szczegółowe dane wiadomości takie jak:
- numer lub nazwa kontaktu osoby pozostawiającej wiadomość,
- data i czas otrzymania wiadomości,
- długość wiadomości.

Samo odsłuchiwanie wiadomości może odbywać się poprzez głośnik słuchawki, system głośnomówiący lub przez słuchawki. Główną zaletą usługi jest możliwość odsłuchania konkretnej wiadomości, a nie wszystkich po kolei, jak to jest w przypadku zwykłej poczty głosowej. Maksymalna ilość wiadomości w skrzynce to 20 sztuk. Czas aktywacji i dezaktywacji usługi to 24 godziny.

Aby skorzystać z usługi, należy wgrać aktualizację konfiguracji i oprogramowania telefonu iPhone 4, iPhone 4S oraz iPhone 5. Po aktualizacji w telefonie, ikona _ Poczta Gł. _ kierowała będzie bezpośrednio do listy wiadomości poczty głosowej. Koszt aktywacji oraz dezaktywacji usługi to 0 zł. Koszt transmisji danych w ramach usługi jest darmowy.

Aby aktywować usługę, należy wysłać SMS-a o treści _ START _ na bezpłatny numer 80808. Aby sprawdzić stan usługi, należy wysłać SMS-a o treści _ STATUS _ na bezpłatny numer 80808.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)