Victoria Grey marki Mastercook - perłowy sprzęt kuchenny

Victoria Grey marki Mastercook - perłowy sprzęt kuchenny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.09.2013 13:29

Linia Victoria Grey charakteryzuje się kolorem łączącym głęboką szarość z perłowym odcieniem, który przeznaczony jest do nowoczesnych kuchni, zwłaszcza tych, w których dominują jasne barwy. Kolekcję tworzą: płyta indukcyjna, piekarnik oraz okap.

Płyta indukcyjna Horizone Tech umożliwia gotowanie nawet na całej powierzchni płyty lub też, w zależności od potrzeb –. na czterech mniejszych lub dwóch większych polach grzewczych. Dodatkową wygodę zapewniać mają funkcje automatycznego wykrywania naczyń oraz przenoszenia ustawień wraz z przestawieniem garnka w inne miejsce.

Urządzenie obsługiwane jest za pomocą wyświetlacza LCD, pozwalającego ustawić moc grzania lub wybrać potrzebną funkcję. Do płyty dołączany jest grill żeliwny.

Do płyty Horizone Tech dopasowany jest piekarnik MF-870 BTCV. Model wyposażony jest w System Impulse, dzięki któremu potrawa automatycznie wysuwa się z wnętrza.

Urządzenie posiada także funkcję ICS-Master Chef, czyli w pełni automatyczny system pieczenia. Wystarczy tylko wybrać rodzaj potrawy z menu, a piekarnik samodzielnie dobierze parametry pracy. Z kolei czystość wnętrza pomoże zachować funkcja czyszczenia pirolitycznego.

Uzupełnieniem kolekcji jest okap WK-Neptun 60V.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)