Vedia Muzzio Trance - nowy odtwarzacz audio-video

Vedia Muzzio Trance - nowy odtwarzacz audio-video

Vedia Muzzio Trance - nowy odtwarzacz audio-video
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.12.2011 11:25

Na gwiazdkę Vedia wprowadza do oferty nowy odtwarzacz audio-video linii Muzzio, model Trance. Urządzenie to pomimo niewielkich rozmiarów posiada duże możliwości: mocny dźwięk oraz obsługę plików w wielu formatach: audio, filmy, zdjęcia, a także pliki tekstowe. Odtwarzacz wyposażano w ekran o przekątnej 1,8 cala oraz wzmacniacz o mocy po 5 mW na kanał.

Muzzio Trance został wyposażony w dotykowy, podświetlany diodami panel, który pozwala na wygodne poruszanie się po menu. W prosty sposób zmienia się głośność lub pozycję menu: poprzez przesunięcie palcem po środkowym pasku. W odtwarzaczu zastosowany został ekran TFT o przekątnej 1,8 cala i rozdzielczości 128x16. pikseli. Vedia Muzzio Trance pozwala także na wybór układu graficznego głównego menu i języka interfejsu. Odtwarzacz ma bardzo płaski kształt: grubość w miejscu umieszczenia akumulatora wynosi 8 mm.

Muzzio Trance obsługuje pliki audio MP3. WMA, WMV, ASF, WAV, wideo w formacie AVI, posiada wbudowane radio, a także pozwala na nagrywanie dźwięku z wbudowanego mikrofonu do formatu WAV. Wbudowany akumulator o pojemności 250 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki przez kilka godzin. Odtwarzacz pozwala także wyświetlać wybrane zdjęcia samodzielnie lub automatycznie podczas pokazu slajdów. Podobnie mogą być otwierane pliki tekstowe: w opcji ze zmianą strony podczas czytania, jak również automatycznie po określonym czasie.

Vedia Muzzio Trance posiada wbudowaną pamięć wewnętrzną o pojemności 4 GB, a czytnik kart pamięci, pozwala rozszerzyć jego pamięć o dodatkowe 3. GB danych. Urządzenie może także służyć jako nośnik innego rodzaju danych. Po podłączeniu odtwarzacza do komputera, może służyć także jako przenośny dysk, który obsługuje się za pomocą menedżera plików w komputerze.

Odtwarzacz Muzzio Trance wyceniono na 159 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)