VEDIA MoFi - coś dla odtwarzaczy i telefonów

VEDIA MoFi - coś dla odtwarzaczy i telefonów06.06.2008 09:54
VEDIA MoFi - coś dla odtwarzaczy i telefonów
Źródło zdjęć: © Vedia

VEDIA MoFi - tak nazywa się seria futerałów, dostępna będzie w
6 kolorach. Głównymi zaletami futerałów MoFi jest elegancki wygląd i
dobra ochrona urządzenia

VEDIA MoFi - tak nazywa się seria futerałów, dostępna będzie w 6 kolorach. Głównymi zaletami futerałów MoFi jest elegancki wygląd i dobra ochrona urządzenia. Telefon komórkowe i odtwarzacz audio-video stały się nieodzownym towarzyszem dnia dla bardzo wielu Polaków. Dlatego VEDIA wprowadza do sprzedaży futerały, które pozwolą chronić urządzenie przed zarysowaniami obudowy, wyświetlacza oraz uszkodzeniami.

Futerały VEDIA MoFi to propozycja polskiej marki dla wciąż bardzo ubogiego rynku akcesoriów w Polsce. Ciekawych futerałów ochronnych na rynku jest cały czas mało a te, które są dostępne często nie prezentują się ciekawie. MoFi proponuje całkowicie nowe podejście. Sześć ciekawych kolorów, solidne wykonanie, mini zawieszka, o którą można zahaczyć smycz. To podstawowe zalety uniwersalnych futerałów na multimedia - VEDIA MoFi.

288770338081486995
Źródło zdjęć: © MoFi (fot. Vedia)

Kolory w jakich dostępne będą futerały MoFi to: brąz, czerń, pomarańcz, zieleń, czerwień oraz jasny odcień szarości. Wszystkie wykonane z grubego lecz lekkiego i bardzo miękkiego materiału który doskonale chroni odtwarzacz przed powstawaniem rysek. Doskonale także złagodzi skutki upadku urządzenia na ziemię. Zewnętrzne wymiary futerału to 115×75 mm, wewnątrz zmieści się urządzenie nie większe niż 100 (w) × 55 (sz) × 15 (g) milimetrów. Jak informuje przedstawiciel VEDIA S.A. może jeszcze przed końcem roku pojawią się futerały w innych rozmiarach.

Futerały VEDIA MoFi to kolejna pozycja na liście oferowanych przez VEDIA S.A. akcesoriów. W sprzedaży MoFi znajdą się na początku lipca 2008 roku w cenie 19,90 zł, nie zależnie od koloru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)