Vedia M10, kieszonkowe kino

Vedia M10, kieszonkowe kino

Vedia M10, kieszonkowe kino
Źródło zdjęć: © Vedia
30.10.2007 12:30, aktualizacja: 30.10.2007 13:35

VEDIA M10 jest odtwarzaczem multimedialnym wyposażonym w 3
calowy wyświetlacz LCD 16:9 z obsługą 16 milionów kolorów. Nowy
odtwarzacz VEDIA bez problemu obsługuje dwa bezstratne formaty audio.
Umożliwia wyświetlanie zdjęć, plików tekstowych oraz posiada wbudowane
gry. A to wszystko zamknięte w obudowie o zaledwie 7,7 mm grubości

Główny mikroprocesor to modyfikowany 2608A firmy Rockchip. Dzięki modyfikacji oraz zastosowaniu dobrego wyświetlacza LCD prezentowane zdjęcia i filmy wyglądają naprawdę świetnie. VEDIA M10 oferuje wyświetlacz QVGA o przekątnej aż 3 cale z obsługą 16 milionów kolorów. Tak duży i przejrzysty wyświetlacz pozwala cieszyć się nie tylko zdjęciami (JPEG i BMP), ale także filmami w formatach AVI oraz FLV. Pliki FLV to obecnie bardzo popularny format głównie dzięki temu że to własne w nim zapisane są pliki pobierane z serwisu YouTube.com®. Dzięki wsparciu dla tych plików pobierane z Internetu pliki można bez konwertowania wgrać na odtwarzacz i oglądać.

Obraz
© Vedia M10

W odtwarzaczu takim jak M10 nie zabrakło obsługi audio. Oprócz cały czas najpopularniejszych formatów jak MP3 czy WMA odtwarzacz oferuje obsługę formatów APE oraz FLAC. W planach z kolejnymi aktualizacjami firmweru jest system wzbogacania dźwięku PlayFXTM (www.playfx.pl). Ponadto do dyspozycji użytkownika jest radio FM z możliwością nagrywania i zapamiętywania stacji. Funkcja dyktafonu oferuje nie tylko wybór jakości, ale także regulacje czułości mikrofonu.

Odtwarzacz multimedialny VEDIA M10 dostępny będzie w drugiej połowie listopada w dwóch wersjach pojemnościowych – 2GB oraz 4GB. Pamięć można będzie jednak łatwo powiększyć poprzez czytnik kart microSD. W ten łatwy sposób można uzyskać odtwarzacz o pojemności 8 gigabajtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)