Vaio S - model VPCS12X9E/B

Vaio S - model VPCS12X9E/B
Źródło zdjęć: © Sony

03.09.2010 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cienki i niewielki notebook Vaio serii S waży mniej niż 2 kg i jest wyposażony w cylindryczny zawias, który umożliwia trzymanie go w jednej ręce. Jeśli upuścisz notebook, uruchomiona zostanie ochrona dysku twardego, która zminimalizuje ryzyko jego uszkodzenia. Czytnik linii papilarnych, w który wyposażone są wybrane modele, chroni dane przed niepowołanym dostępem oraz skraca czas dostępu do komputera.

Vaio S posiadają panoramiczny ekran LCD Vaio Display o rozdzielczości 1366x768. wysokim kontraście i żywych kolorach. Wytrzymała powłoka na ekranie zwiększa odporność na zabrudzenia i zadrapania. Urządzenie pracuje na procesorze Intel Core i3 i układzie graficznym Intel HD GRaphics.

Obraz
© (fot. Sony)

Akcesoria i urządzenia można podłączyć, korzystając z 3 portów USB i wyjścia HDMI. Łączność bezprzewodową zapewnia szerokopasmowy modem 3G.

Zintegrowany czujnik oświetlenia otoczenia dostosowuje jasność ekranu. Za pomocą wielodotykowego touchpada można przewijać strony internetowe, przełączać otwarte aplikacje, przybliżać, oddalać oraz obracać zdjęcia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także