uTorrent dla Maca w wersji beta

uTorrent dla Maca w wersji beta

uTorrent dla Maca w wersji beta
27.11.2008 22:02, aktualizacja: 28.11.2008 01:07

Jeden z najpopularniejszych klientów BiTorrenta doczekał się w końcu wersji na MacOS X. Pierwsze pogłoski o powstaniu wersji Mac pojawiły się już w 2006 roku.

uTorrent dla Windows swoją premierę zaliczył we wrześniu 2005 roku i szybko stał się jednym z najpopularniejszych klientów BitTorrenta. Kilka miesięcy temu użytkownicy Maka poczęli mieć nadzieję, że z zapowiedzi powstania wersji na ich maszynki coś jednak w końcu wyjdzie - światło dzienne ujrzała bowiem wersja alfa. Aktualna wersja uTorrenta dla Maka oznaczona jest numerem 0.90 i wciąż znajduje się w fazie beta. Program można pobrać pod tym adresem - http://mac.utorrent.com/beta/.

uTorrent jest jednym z najpopularniejszych programów używanych do bezpośredniej wymiany plików w sieci BitTorrent. Narzędzie umożliwia łatwe tworzenie nowych torrentów, wygodne zarządzanie aktualnymi zadaniami pobierania ( lub/oraz udostępniania ), a także obsługuje sieć DHT ( umożliwia transfery bez pośrednictwa trackera ), limity transferów, posiada dobry interfejs pozwalający korzystać z aplikacji przez przeglądarkę oraz czytnik kanałów RSS.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)