uTorrent 3.2.2: obsługa Windows 8 i... reklamy

uTorrent 3.2.2: obsługa Windows 8 i... reklamy
Źródło zdjęć: © chip.pl

12.11.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

uTorrent od dawna był uznawany za najlepszą aplikację do pobierania plików z sieci torrent.

Z czasem program został przejęty przez firmę BitTorrent i jego losy stanęły pod znakiem zapytania. Przez długi czas nie działo się nic wyjątkowo niepokojącego, aż do teraz. Nowa wersja wprowadza przede wszystkim obsługę Windows 8. a to oznacza że wielu użytkowników będzie chciało dokonać aktualizacji. Kłopot w tym, że wraz z nową wersją uTorrent zaczyna wyświetlać reklamy – sprytnie.

Nowa wersja oznaczona symbolem 3.2.2 jeszcze nie dotarła do wszystkich użytkowników – automatyczna aktualizacja wciąż jej nie wykrywa. Mimo to nowego uTorrenta można pobrać po prostu odwiedzając utorrent.com.

To, co widzicie poniżej jest właśnie reklamą w aplikacji uTorrent. Brak jakiegokolwiek przycisku "x" umożliwiającego zamknięcie reklamy. Podczas instalacji również nie została dodana żadna opcja, którą można przeoczyć.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Jedynym sposobem na wyłączenie reklam jest wejście w zakładkę "Zaawansowane" w ustawieniach i zmiana dwóch parametrów:_ offers.leftrailoffer_enabled _ i _ offers.sponsored_torrentofferenabled _ na "false".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Ten komputer kosztuje 42 złote"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)