uTest - zbiorowe testowanie na żądanie

uTest - zbiorowe testowanie na żądanie

19.08.2008 17:30, aktual.: 20.08.2008 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasi amerykańscy koledzy z serwisu prasowego IDG informują o nowym serwisie internetowym o nazwie uTest, którego zadaniem jest zbiorowe testowanie aplikacji z pomocą społeczności 8000 testerów ze 130 krajów.

Unikalność uTest polega na wykorzystaniu licznej grupy wykwalifikowanych testerów z całego świata, którzy wspólnie analizują aplikację wskazaną przez klienta serwisu i za jego pośrednictwem zgłaszają ewentualne uwagi oraz poprawki. Użytkownik zainteresowany przetestowaniem swojej aplikacji za pomocą uTest może oczywiście sam wybrać zespół testerów, biorąc pod uwagę ich kwalifikacje oraz położenie geograficzne.

Koszty korzystania z uTest zależą od kilku czynników, takich jak rodzaj zgłoszonej aplikacji, liczebność zespołu testerów. Autorzy serwisu oferują dwa tryby płatności: jednorazowa dla firm, które nie wymagają stałego dostępu do usługi oraz miesięczny abonament. Największa liczba testerów pracujących dla uTest znajduje się na terenie Indii ( 32% ), Stanów Zjednoczonych ( 27% ) oraz Wielkiej Brytanii ( 9% ).

Więcej informacji: uTest - http://www.utest.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)