UPC Non-stop Europa

UPC Non-stop Europa

UPC Non-stop Europa
Źródło zdjęć: © UPC
25.08.2008 17:46

Od 20. sierpnia promocja testowa taryfy UPC Non-stop Europa, została rozszerzona na wszystkie miasta znajdujące się w zasięgu usługi telefonicznej UPC. Dzięki taryfie klienci mogą realizować połączenia do sieci stacjonarnych w dziewięciu krajach europejskich w ramach abonamentu.

Taryfa UPC Non-stop Europa powstała jako odpowiedź na rosnącą liczbę Polaków przebywających poza granicami kraju, z którymi bliscy w Polsce chcieliby mieć stały kontakt. Z badań CBOS i "Diagnozy społecznej" wynika, że 40% gospodarstw domowych w Polsce nie posiada komputera.

Taryfa UPC Non-stop Europa to rozwiązanie dla osób nie mających komputera i nie korzystających z komunikacji internetowej, a chcących pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi czy znajomymi przebywającymi za granicą.

W ramach abonamentu wynoszącego 99 złotych brutto klienci mogą rozmawiać bez ograniczeń (7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę) z osobami korzystającymi z sieci stacjonarnych wybranych krajów, do których Polacy najczęściej podróżują lub wybierają na miejsce zamieszkania. Są wśród nich: Austria, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Szwecja, Włochy i Wielka Brytania.

Testy taryfy potrwają do końca września 2008.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)