Uniknij korków za 399 zł

Uniknij korków za 399 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.10.2011 12:02, aktual.: 28.10.2011 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio Technology wprowadza do sprzedaży najtańszą na rynku nawigację z Traffic Message Channel - systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym. Mio Spirit 485 oferuje funkcjonalność TMC bezpłatnie dla klienta na terenie całej Polski. Sugerowana cena produktu to jedynie 399zł.

Mio Technology wprowadza do sprzedaży najtańszą na rynku nawigację z Traffic Message Channel - systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym. Mio Spirit 485 oferuje funkcjonalność TMC bezpłatnie dla klienta na terenie całej Polski. Sugerowana cena produktu to jedynie 399 zł.

Model Spirit 48. pochodzi z najnowszej linii produktowej Mio Spirit 2011. System TMC, w który wyposażono urządzenie, pozwala unikać korków i innych utrudnień na drogach. Jest to rozwiązanie, które za pośrednictwem specjalnie zakodowanych fal FM przesyła do urządzenia precyzyjne, aktualne i istotne informacje na temat ruchu drogowego. Dzięki temu urządzenie Mio może wytyczyć trasę, która ominie takie utrudnienia jak: korki, wypadki, prace drogowe etc.

We wszystkich urządzeniach linii Spirit 201. wyposażonych w TMC, zatem również w Spirit 485, usługa jest darmowa na terenie całej Polski. Warto przy tym podkreślić, że do tej pory urządzenia wyposażone w tego typu rozwiązania znajdowały się zazwyczaj w wyższej półce cenowej.

Oprócz TMC Mio Spirit 485 oferuje technologię SmartRoutes, która oparta jest na trzech rozwiązaniach:
- wyznaczanie trasy wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców i za ich pomocą oferuje kierowcy optymalną trasę dojazdu do wyznaczonego celu;
- wybór trasy pozwala na wygodny podgląd alternatywnych dróg na mapie: najszybszej, ekonomicznej, najłatwiejszej i najkrótszej. Przy każdej z opcji widoczne są informacje na temat odległości i czasu przejazdu przy danym wyborze;
- funkcja LearnMe Pro monitoruje oraz zapamiętuje styl jazdy kierowcy: typ trasy, który najczęściej wybiera, zakręty oraz prędkość i dostosowuje planowaną drogę do jego indywidualnych preferencji. W miarę upływu czasu nawigacja koryguje także szacowany czas dotarcia do celu podróży.

Mio Spirit 48. oferuje dwa lata bezpłatnej aktualizacji map. To ważna wiadomość, biorąc pod uwagę stale rozwijającą się sieć dróg w Polsce. Mio Spirit 485 wyposażony jest w mapę Polski. Dla tych, którzy stosunkowo rzadko wyjeżdżają poza Polskę istnieje możliwość możliwość wypożyczenia – za niewielką opłatą – map innych krajów, które nie zostały zamieszczone w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni. Już od 5 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)