Ulepszony FlowPlayer

Ulepszony FlowPlayer

Ulepszony FlowPlayer
15.05.2007 16:30, aktualizacja: 17.05.2007 13:45

Ukazała się wersja 1.17 popularnego odtwarzacza filmów flash FlowPlayer. Aplikacja została przeznaczona do wykorzystania w stronach internetowych, więc jej interfejs jest prosty i zarazem funkcjonalny.

FlowPlayer to odtwarzacz filmów flash ( format FLV ) zaprojektowany do wykorzystania w sieci. Twórcy dostosowali go tak, aby był łatwy do konfigurowania i zamieszczenia na dowolnej stronie internetowej. Plik, który ma być odtworzony jest wskazywany poprzez kod HTML. FlowPlayer daje możliwość odtworzenia filmu z dowolnego źródła ( nawet z innego serwera ). Cały interfejs aplikacji składa się zaledwie z czterech przycisków ( play, stop, next, previous ) oraz paska nawigacyjnego.

Nowe wydanie wprowadza do interfejsu przycisk pełnego ekranu. Dodano również możliwość odczytu plików PNF. Dodatkowo pojawiła się funkcja "pętli" odtwarzania, jak i opcja "allowResize", dzięki której można wymusić odpowiednie wymiary obrazu. Więcej informacji znajduje się na stronie domowej FlowPlayer - http://sourceforge.net/projects/flowplayer/.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)