Ulepszone pralki Ardo - FLSN105LB i FLSN105LA

Ulepszone pralki Ardo - FLSN105LB i FLSN105LA

Ulepszone pralki Ardo - FLSN105LB i FLSN105LA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.05.2012 13:34

ARDO S.A. prezentuje nową, ulepszoną pralkę kompaktową z ekologicznej linii Effective++. Pralki FLSN105LB i FLSN105LA to funkcjonalne urządzenia, dostępne w dwóch kolorach: czarnym i aluminiowym.

Nowe urządzenie marki ARDO to pralka kompaktowa, ładowana od frontu, o głębokości zaledwie 3. cm i wsadzie 5 kg. Dzięki niewielkim rozmiarom można umieścić ją w łazience lub kuchni o małej powierzchni. Klienci mogą wybierać z dwóch wyrazistych kolorów – czarnego i aluminiowego.

Pralka FLSN 10. LA/B pochodzi z ulepszonej linii pralek ARDO – Effective++. Dzięki wysokiej klasie efektywności elektrycznej, A++, użytkowanie pralki będzie bardziej oszczędne dla domowego budżetu oraz mniej szkodliwe dla środowiska. Zapewnić to mają wykorzystane w budowie urządzenia technologie, m.in. system EASY LOGIC, który automatycznie dobiera ilość pobieranej wody do załadowanego prania, system ECOBALL, zapobiegający stratom detergentów oraz standardowe rozwiązania stosowane z powodzeniem w innych modelach z linii Effective – AUTOCLEAN i HYGIENIC.

Praktyczny wyświetlacz LCD i programator pozwalają na szybkie dobranie odpowiedniej opcji prania do czyszczonego materiału. Pralka FLSN 10. LA/B została wyposażona w 15 programów i 6 funkcji prania. Oprócz podstawowych programów takich jak pranie ręczne, wełna czy koszule, urządzenie posiada wiele innych opcji. Program SPORT pozwala na pranie odzieży sportowej z nowoczesnych, elastycznych tkanin, które nie wymagają prasowania. Dzięki programowi COLOUR MIX można jednocześnie nastawić pranie jasne i ciemne, bez obaw, że ubrania zostaną zafarbowane lub zmienią swój odcień. Przydatną może okazać się również opcja TURBO, dzięki której możemy skrócić czas dowolnego cyklu prania nie tracąc przy tym poziomu jego efektywności.

Pralka FLSN 105 LA/B dostępna jest w sklepach AGD na terenie całego kraju.
Sugerowana cena brutto – 2 129 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)