Uber Eats oferuje darmowe dostawy we wszystkich miastach

Uber Eats oferuje darmowe dostawy we wszystkich miastach

Uber Eats oferuje darmowe dostawy we wszystkich miastach
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jakub Porzycki/NurPhoto
18.03.2020 23:24

Popularna aplikacja do zamawiania jedzenia Uber Eats wprowadziła darmowe dostawy we wszystkich miastach w których dostępna jest usługa. Z promocji skorzystamy do 23 marca. Przy okazji firma Uber przypomina o tym, jak zadbała o bezpieczeństwo użytkowników.

Uber Eats to usługa, dzięki której możemy zamawiać posiłki z dowozem, a aplikacja poda nam dokładny czas dostarczenia z możliwością prześledzenia drogi kuriera, a także skontaktowania się z nim.

Warto dodać, że Uber udostępnił "bezkontaktową" formę dowozów w Uber Eats, a po jej wybraniu nie będziemy musieli odbierać jedzenia bezpośrednio od kuriera, a zamiast tego odbierzemy je spod drzwi. Z darmowej dostawy możemy skorzystać w zakładce "Promocje" w aplikacji, wpisując kod PROMOCJA.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo w Uber Eats nie skorzystamy także do odwołania z opcji zapłaty gotówką. Ponadto w najbliższych dniach Uber planuje poszerzyć dostępność funkcji "Pickup", czyli odbioru posiłków w restauracji. Rozwiązanie to może być oszczędzić czas, gdy zamawiamy jedzenie z knajpy, która znajduje się tuż za rogiem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)