Tymczasowy numer telefonu

Tymczasowy numer telefonu

Tymczasowy numer telefonu
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
06.01.2009 08:07, aktualizacja: 06.01.2009 09:51

Już wkrótce w Internecie ponownie ma się pojawić strona, która zaoferuje użytkownikom bezpłatny, tymczasowy numer telefonu. Będzie ona działać na podobnej zasadzie do stron, które oferują tymczasową skrzynkę e-mail.

Z tego rodzaju usługi ucieszą się zapewne osoby, które często muszą podawać publicznie swój numer telefonu. Dzięki numerowi tymczasowemu możliwe będzie ukrycie własnego, prawdziwego numeru telefonu. Połączenie wykonane na "ukryty" numer będzie automatycznie przekazywane na ten prawdziwy. Operacja taka ma być niezauważalna dla osoby nawiązującej połączenie.

Oprócz uzyskania samego numeru tymczasowego możliwe będzie również jego zaawansowana konfiguracja z poziomu strony WWW. Oprócz automatycznego odrzucania numerów zastrzeżonych czy przesyłania historii połączeń na wcześniej zdefiniowany adres e-mail, możliwe będzie również ustawienie godzin, w których tymczasowy numer będzie niedostępny dla dzwoniących. Przekierowanie rozmów przychodzących ma być możliwe nie tylko na numery stacjonarne, ale również i komórkowe.

Ważność tymczasowego numeru telefonu ma być dowolnie ustalana przez użytkownika i ma wynosić godzinę, dzień, tydzień lub miesiąc.

W obecnej chwili strona jest w trakcie rozbudowy, jednak, jak możemy na niej przeczytać, ponowne jej uruchomienie ma nastąpić już wkrótce. Oprócz nowych funkcji, autorzy zapewniają, że w najbliższej przyszłości usługa będzie dostępna nie tylko dla mieszkańców USA, ale także Kanady i Europy.

Więcej informacji można uzyskać na tej stronie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)