Twoja Perspektywa - zapraszamy do konkursu

Twoja Perspektywa - zapraszamy do konkursu

Twoja Perspektywa - zapraszamy do konkursu
02.02.2011 09:38

Do 28 lutego 2011 roku można zgłosić udział w konkursie Twoja Perspektywa, który organizuje Telekomunikacja Polska i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 20 tys. złotych oraz płatne praktyki w Grupie TP

Do 28 lutego 2011 roku można zgłosić udział w konkursie Twoja Perspektywa, który organizuje Telekomunikacja Polska i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 20 tys. złotych oraz płatne praktyki w Grupie TP. Zgłoszenia rejestrowane są na stronie www.twojaperspektywa.pl.

W konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy zaliczyli I rok studiów i nie ukończyli jeszcze 2. lat. Będą konkurować w wybranej przez siebie dziedzinie - do wyboru mają informatykę, telekomunikację oraz marketing i zarządzanie.

- Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami konkursu pokazuje, że branża telekomunikacyjna jest dla młodych ludzi bardzo atrakcyjna. W I edycji uczestniczyło 68. studentów, a w II już 1300 - powiedział Zbigniew Krzysztoń, dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Grupy TP.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się od 1 do 3. marca i będzie polegać na rozwiązaniu testu on-line. Do półfinału zakwalifikuje się 10 najlepszych studentów z każdej dziedziny. Następnie będą oni rozwiązywać sytuację biznesową on-line. Najlepsi z nich zaprezentują swoje rozwiązanie komisji konkursowej, która zbierze się w maju 2011 roku.

Konkurs jest częścią programu Twoja Perspektywa, którego celem jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy biznesowej, niezbędnej do podjęcia pierwszej pracy oraz pokazanie możliwości rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej.

Poza konkursem zaplanowane są 3. warsztaty na 13 uczelniach w całej Polsce. Twoja Perspektywa to również Program Ambasadorski Grupy TP, który opiera się na współpracy firmy z uczelniami za pośrednictwem grupy studentów - „Ambasadorów Grupy TP”.

Informacji o konkursie udziela Agnieszka Krawczyńska - Campus Recruiter, tel. (22) 890 02 48 lub 503 526 809, mail: agnieszka.krawczynska@pszk.org.pl. Więcej informacji o konkursie i programie znajduje się na stronie www.twojaperspektywa.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)