Twitter przywróci chronologiczną oś czasu

Twitter przywróci chronologiczną oś czasu

Twitter przywróci chronologiczną oś czasu
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
19.09.2018 13:48

Właściciele Twittera zdecydowali się zrezygnować z krytykowanych od kilku miesięcy zmian i przywracają chronologiczną oś czasu w aplikacji. Z powodu wyświetlania najpierw topowych tweetów użytkownicy rezygnowali z używania popularnego "ćwierkacza".

Rezygnacja z chronologicznej osi czasu była forsowana przez zarząd od dwóch lat. Teraz włodarze postanowili się ugiąć i chcą odzyskać użytkowników oraz stworzyć Twittera przyjemnym i przyjaznym miejscem w social mediach.

Twitter jest aplikacją, która przyzwyczaiła użytkowników do tego, że pokazuje nam wpisy publikowane w czasie rzeczywistym. Ostatnie zmiany sprawiały, że mieliśmy sekcję tweetów lubianych przez obserwowanych użytkowników, najpopularniejszych itp., więc wyświetlało nam nawet tweety z wczoraj jako pierwsze. Podobne zmiany są na Facebooku i Instagramie.

Zmiana jednak nie będzie do końca usunięta. Twitter ma pierwotnie być w wersji pogrupowanej na najpopularniejsze i polecane tweety i w takiej będzie dla nowych użytkowników, ale w ustawieniach będzie można zaznaczyć żeby wyświetlało najnowsze posty i wyłączyć pokazywanie "najciekawszych" i "najlepszych".

Zdaniem ekspertów Twitter ostatnio popełnia wiele błędów. Całkowicie usunął aplikację na macOS (system od Apple'a), zamknął dostęp do API, wcześniej go zmieniając, a w telefonach zamiast do "apki" przekierowuje do wersji przeglądarkowej

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)