Twinhead Durabook - bezpieczna czternastka

Twinhead Durabook - bezpieczna czternastka

Twinhead Durabook - bezpieczna czternastka
Źródło zdjęć: © Twinhead
08.03.2010 10:53

Termin Durabook oznacza, że notebooki Twinhead mają odporną na zalanie klawiaturę, touchpad, głośniki oraz przyciski. Magnezowa obudowa jest 20 razy bardziej wytrzymała na uderzenia niż standardowe obudowy notebooków. Rozwiązania anti-shock chronią także dysk twardy i ekran LCD przed wibracjami. Napęd optyczny jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem przy upadku lub uderzeniu. Dodatkowo każdy z komputerów serii Durabook wyposażony jest w podwójną ochronę obwodów baterii. Pozwala to zabezpieczyć komputer przed uszkodzeniami spowodowanymi prądem - skokami napięcia i przegrzaniem.

Inteligenta kalibracja baterii pomaga w zapobieganiu utraty pojemności w wyniku powtarzania cykli ładowania –. rozładowania. Komputery serii Durabook posiadają port COM (RS232) który nierzadko jest niezbędny dla mobilnych serwisów, oraz wykorzystywany przez pracowników zakładów przemysłowych.

Obraz
© (fot. Twinhead)

Nowy Durabook U14. jest wyposażony w procesor Intel Core Duo T4400 o prędkości 2,2 GHz, pamięć RAM 2 GB z możliwością rozbudowy do 4 GB, matowy ekran WXGA 14,1”, port szeregowy RS232, a dodatkowym zabezpieczeniem danych jest czytnik linii papilarnych (Fingerprintscanner)

Durabook jest wyposażony moduły łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz WLAN, kamerę internetową, nagrywarkę DVD Super-Multi oraz dysk twardy o pojemności 320 GB. Durabook można opcjonalnie wyposażyć w moduł łączności bezprzewodowej GPRS/EDGE/HSDPA, który umożliwi łączność wszędzie gdzie jest dostępny zasięg GSM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)