Twinhead Durabook - bezpieczna czternastka

Twinhead Durabook - bezpieczna czternastka08.03.2010 10:53
Twinhead Durabook - bezpieczna czternastka
Źródło zdjęć: © Twinhead

Termin Durabook oznacza, że notebooki Twinhead mają odporną na zalanie klawiaturę, touchpad, głośniki oraz przyciski. Magnezowa obudowa jest 20 razy bardziej wytrzymała na uderzenia niż standardowe obudowy notebooków. Rozwiązania anti-shock chronią także dysk twardy i ekran LCD przed wibracjami. Napęd optyczny jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem przy upadku lub uderzeniu. Dodatkowo każdy z komputerów serii Durabook wyposażony jest w podwójną ochronę obwodów baterii. Pozwala to zabezpieczyć komputer przed uszkodzeniami spowodowanymi prądem - skokami napięcia i przegrzaniem.

Inteligenta kalibracja baterii pomaga w zapobieganiu utraty pojemności w wyniku powtarzania cykli ładowania –. rozładowania. Komputery serii Durabook posiadają port COM (RS232) który nierzadko jest niezbędny dla mobilnych serwisów, oraz wykorzystywany przez pracowników zakładów przemysłowych.

288755490866083987
Źródło zdjęć: © (fot. Twinhead)

Nowy Durabook U14. jest wyposażony w procesor Intel Core Duo T4400 o prędkości 2,2 GHz, pamięć RAM 2 GB z możliwością rozbudowy do 4 GB, matowy ekran WXGA 14,1”, port szeregowy RS232, a dodatkowym zabezpieczeniem danych jest czytnik linii papilarnych (Fingerprintscanner)

Durabook jest wyposażony moduły łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz WLAN, kamerę internetową, nagrywarkę DVD Super-Multi oraz dysk twardy o pojemności 320 GB. Durabook można opcjonalnie wyposażyć w moduł łączności bezprzewodowej GPRS/EDGE/HSDPA, który umożliwi łączność wszędzie gdzie jest dostępny zasięg GSM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)