Twig, czyli Gałązka do iPhone'a

Twig, czyli Gałązka do iPhone'a

Twig, czyli Gałązka do iPhone'a
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
14.08.2012 15:30

Oto kolejne akcesorium do iPhone’a, które powstanie dzięki sympatykom i przyszłym klientom pozyskanym na Kickstarterze. Twig, czyli Gałązka, to nie tylko kabel do ładowania smartfona oraz przesyłania danych. Kabel jest też statywem!

Twig jest sztywny, jednak na tyle elastyczny, by nadać mu dowolny kształt. Będzie więc wystawał z gniazdka tak, by podtrzymywać iPhone‘a i dawać dostęp do ekranu. Trzy elementy akcesorium można też rozstawić, by stworzyć trójnog pod smartfona, pomocny, gdy chcemy zrobić zdjęcie lub nakręcić film albo pogawędzić przez Facetime.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

Kabel jest na tyle niewielki, że można go nosić z iPhonem. Złożone pędy Gałązki też się przydają –. można wokół nich owinąć kable do słuchawek. Twig ma tez przedłużacz, na wypadek gdyby ktoś potrzebował dłuższego kabla przy ładowarce.

Kampania na na Kickstarterze została zakończona, a zamiast kwoty minimalnej - 5. tysięcy dolarów, pozyskano aż 168 tysięcy dolarów. Dla kolejnych chętnych pomysłodawca Twig Jason Hilbourne uruchamia sklep internetowy, w którym można będzie kupować jego wynalazek.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)