Turystyczna lodówka Camry CR 8062

Turystyczna lodówka Camry CR 8062

Turystyczna lodówka Camry CR 8062
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.08.2012 07:58

Przenośna lodówka marki Camry ma pojemność 20 litrów i przyda się szczególnie podczas wakacyjnych wojaży.

Podczas gdy w Polsce sezon turystyczny powoli dobiega końca, a w powietrzu czuć już jesień, to gdzie indziej, choćby na południu Europy, nadal panuje piękna pogoda. Przełom sierpnia i września to najlepsza pora, aby wybrać się na Bałkany, do Bułgarii czy nad Morze Śródziemne. Upały, choć ciągle dają się we znaki, nie są już tak męczące jak jeszcze miesiąc temu.

W taką pogodę spokojnie można wyjechać pod namiot czy wynająć przyczepę kempingową, w końcu nie ma to jak wypoczynek na świeżym powietrzu. Ze wszystkich sprzętów AGD, które mamy na co dzień w domu, na biwaku najbardziej brakuje chyba lodówki. Bez niej trzeba robić częste wycieczki do odległego czasem o wiele kilometrów sklepu zamiast cieszyć się ciszą i przyrodą. Alternatywą jest głód albo zepsute jedzenie. Receptą na ten problem może być zabranie ze sobą niewielkiej lodówki, która zmieści się w samochodzie i będzie działać tam, gdzie nie ma prądu.

Jedną z nowych lodówek turystycznych dostępnych na rynku jest model marki Camry oznaczony symbolem CR 8062. Urządzenie ma 20 litrów pojemności. Lodówka została wyposażona w specjalną izolację oraz kable do podłączenia jej do gniazda zapalniczki w samochodzie (DC 12 V) oraz do gniazda AC 230 V. Sterowanie urządzeniem ułatwia wyświetlacz LCD. Maksymalna temperatura chłodzenia wynosi 23 °C poniżej temperatury otoczenia, a maksymalna temperatura grzania – 60 °C. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczną regulację temperatury, przezroczyste drzwiczki oraz wyjmowaną półkę. We wnętrzu komory chłodzenia panuje stała temperatura. Korzystanie z urządzenia ułatwiają uchwyt do przenoszenia oraz podświetlane wnętrze. Lodówka waży 8,5 kilograma.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)