TuneUp Utilities 2010 9.0.3100.22 - system na dopingu

TuneUp Utilities 2010 9.0.3100.22 - system na dopingu
Źródło zdjęć: © IDG.pl

24.02.2010 10:00, aktual.: 24.02.2010 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

System operacyjny po instalacji skonfigurowany jest w sposób odpowiedni dla jak największej grupy użytkowników. Nie oznacza to, że konfiguracja taka jest najwydajniejsza i najbezpieczniejsza. Skorzystaj z TuneUp Utilities, który zoptymalizuje twój Windows.

TuneUp Utilities to aplikacja do optymalizacji i konfiguracji Windows. Program modyfikuje ustawienia systemu w taki sposób, by działał on wydajniej. Rozwiązuje problemy i usuwa błędy z dysku i rejestru. Informuje także użytkownika, co należy zrobić, by system był bezpieczniejszy. Błędy mogą zostać naprawione automatycznie bądź po ręcznym zaakceptowaniu. Aplikację można skonfigurować w taki sposób, by sprawdzała Windows według zadanego harmonogramu. Rezultaty każdego skanowania oraz podjętych przez TuneUp Utilities akcji wyświetlane są w postaci czytelnych raportów.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

TuneUp Utilities ułatwia także dostosowanie wyglądu Windows do potrzeb użytkownika. Ze strony producenta programu można pobrać nowe ekrany logowania i style wizualne. Aplikacja pozwala na zmianę wyglądu i opisu ikon, sposobu ich rozmieszczenia na ekranie oraz naprawia błędy w wyświetlaniu. Dodatkowe funkcje pomagają skonfigurować prawidłowo ustawienia i dostęp do sieci, konta użytkowników czy autostart Windows. Za pomocą programu zoptymalizujesz pamięć i systemowe procesy. TuneUp został wyposażony w narzędzia pozwalające na permanentne kasowanie danych z dysku. Wszystkie zmiany wprowadzane do systemu zapisywane są w bazie programu i w razie kłopotów można je szybko cofnąć.

Obsługa za pomocą kreatorów oraz czytelny opis poszczególnych funkcji przydadzą się szczególnie początkującym użytkownikom. Program nie ma niestety polskiej wersji językowej. Cena aplikacji umożliwia instalację programu na trzech różnych komputerach. Wersja testowa działa przez 3. dni, pełna wersja kosztuje 50 USD.
Informacje: www.tune-up.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także