Trzy nowe zestawy głośników komputerowych Sony

Trzy nowe zestawy głośników komputerowych Sony

09.03.2011 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony wprowadza na rynek trzy nowe modele głośników, przeznaczonych do współpracy z komputerami. W uniwersalnej, miniaturowej serii SRS A pojawi się model SRS-A3. Zoptymalizowana pod kątem gier i filmów seria SRS D powiększy się natomiast o dwa produkty: SRS-D4 i SRS-D5.

Głośniki SRS-A3
Reprodukowany przez nie dźwięk stereo o mocy 5 W, jest wzbogacany przez regulowany, bas pochodzący z kanału bass reflex. Odchylone pod optymalnym kątem obudowy poprawiają brzmienie, a umieszczony w ich wnętrzu efektywny wzmacniacz cyfrowy zmniejsza zużycie energii. Nowe głośniki mają wbudowane gniazdo słuchawkowe i są ekranowane magnetyczne. Pasmo przenoszenia dźwięku to 150-20.00. Hz.

Obraz
© (fot. Sony)

SRS-D4 i SRS-D5
2.1-kanałowy zestaw SRS-D4 o całkowitej mocy 2. W jest w serii D produktem klasy podstawowej. Na obudowie stosunkowo niedużego subwoofera znajduje się wyłącznik, regulator głośności i regulator basów. Głośniki satelitarne wyróżniają się wyraźnym, wysuniętym obramowaniem maskownic głośników.

Obraz
© (fot. Sony)

Zestaw SRS-D5 o mocy 4. W jest nieco większy od modelu D4. Dla poprawy brzmienia obudowa subwoofera wykonana jest z płyty MDF. Elementy sterujące znajdują się na jednym z głośników satelitarnych. Oba modele posiadają wbudowany wzmacniacz cyfrowy i są ekranowane magnetycznie. Pasmo przenoszenia dźwięku to 10-10.000 Hz

Obraz
© (fot. Sony)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także