Trzy nowe zegarki Bluetooth Sony Ericssona

Trzy nowe zegarki Bluetooth Sony Ericssona

Trzy nowe zegarki Bluetooth Sony Ericssona
16.06.2007 01:00, aktualizacja: 16.06.2007 07:07

Sony Ericsson zaprezentował trzy nowe zegarki Bluetooth MBW-150, dzięki którym można kontrolować jeden z kilkunastu modeli Sony Ericssona.

Sony Ericsson zaprezentował trzy nowe zegarki typu Bluetooth, dzięki którym można kontrolować jeden z kilkunastu modeli Sony Ericssona. Spośród oferty zegarków Bluetooth MBW-150, możesz wybrać ten najbardziej odpowiadający twojemu stylowi.

We współpracy z firmą Fossil, Sony Ericsson stworzył trzy modele zegarków Bluetooth łączące w sobie najnowsze technologie. Model MBW-150 Music Edition wykończony jest w kolorze czarnym z pomarańczowymi akcentami; MBW-150 Executive Edition prezentuje profesjonalnie wyglądającą bransoletę ze stali nierdzewnej, a model MBW-150 Classic Edition wyposażono w wysokiej jakości skórzany pasek oraz czarną tarczę.

|

Obraz

|
| --- |

Wszystkie trzy zegarki z serii MBW-150 wyposażono w mineralne odporne na zarysowania szkiełko, pokryte powłoką antyrefleksyjną. Gdy nie są wykorzystywane do sterowania telefonem, wyglądają jak normalny zegarek, a wszystko to dzięki dyskretnemu wyświetlaczowi OLED, który nieużywany nie rzuca się w oczy. Warto podkreślić, że zastosowanie technologii Bluetooth nie powoduje pogorszenia jakości pomiaru czasu. Kwarcowy, analogowy mechanizm w połączeniu z cyfrowym wyświetlaczem czasu, zsynchronizowanym z twoim telefonem, pozwolą ci trzymać rękę na pulsie.

|

Obraz

|
| --- |

Niezależnie od sytuacji, gdy dzwoni telefon musisz mieć możliwość szybkiego sprawdzenia kto dzwoni, bez odrywania siebie i innych od zajęć. Zegarek Bluetooth™ MBW-150 łagodnymi wibracjami sygnalizuje przychodzące połączenie lub wiadomość tekstową tak, że jedno spojrzenie na wyświetlacz pozwala zidentyfikować dzwoniącego. Wystarczy lekko dotknąć przycisk znajdujący się na zegarku, by zdecydować czy chcemy odrzucić, wyciszyć czy odebrać połączenie w zestawie słuchawkowym, głośnomówiącym lub telefonie.

|

Obraz

|
| --- |

Nie trzeba trzymać w dłoni telefonu by kontrolować połączenia lub odtwarzanie muzyki. Można używać zegarka, aby kontrolować odtwarzanie muzyki, podczas gdy telefon leży na drugim końcu pokoju lub gdy jest podłączony do głośników. Można też przeglądać listę utworów, zmieniać głośność, wybierać piosenki lub wyłączyć muzykę.

Funkcja Auto pairing przy pierwszym podłączeniu automatycznie połączy zegarek z telefonem, co eliminuje konieczność każdorazowego ustawiania. Jeśli nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie telefonu, zegarek będzie każdorazowo sygnalizować wibracjami, gdy znajdzie się on poza zasięgiem.

Zegarek jest wodoszczelny (do 30 metrów). Zastosowana bateria pozwolić ma na pracę z Bluetooth do 7 dni i kolejne 7 dni już bez Bluetooth. Informację o stanie zapewni wskaźnik zużycia baterii. Waga zegarków wynosi 85g dla wersji Music, 77g dla Classic i 182 dla Executive. Sony Ericsson MBW-150 będzie dostępny w wybranych sklepach od czwartego kwartału 2007. Ceny nie zostały jeszcze ustalone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)